شاید بعضی‌ها این‌طوری پیدا شوند:

شاید بعضی‌ها این‌طوری پیدا شوند:

شاید بعضی‌ها این‌طوری پیدا شوند: اگر می‌شناسید، کمک!

سلام! (:
ما تصمیم گرفته‌ایم که لیستی از ماورایی‌های قدیمی تهیه کنیم تا بچه‌ها راحت‌تر بتوانند هم‌دیگر را پیدا کنند. برای همین Mavaraian@Yahoo.com را ایجاد کردیم. از شما می‌خواهیم که این نامه را به همه کسانی که می‌شناسید بفرستید و هم‌چنین اطلاعاتی درباره خود را نیز به این ID ارسال نمایید. آن‌چه می‌خواهیم، این است:

1-این نامه را به همه کسانی که ماورایی هستند بفرستید (البته به جزآن‌هایی که نام‌شان قبلا در نامه فورواردی بوده است. با این وجود ممکن است کسی نامه‌ای را چند بار دریافت کند، ولی باید قبول کرد که خیلی هم فاجعه نیست!)

2-درباره زندگی ماورایی و فعلی خودتان بنویسید. به عنوان مثال نوشتن موارد زیر پیش‌نهاد می‌شود:
IDی ماورا، e-mail فعلی، نام (اختیاری)، کشور (اختیاری)، دوره‌ای که در ماورا فعالیت می‌کردی (شاید کسی بخواهد زمان‌نمایی(!)‌ از فعالیت بچه‌ها تهیه کند)(اختیاری)، انجمن‌هایی که دوست داشتی (اختیاری)، دوستان و دشمنان (شامل دوست‌پسر و دوست دخترهای‌تان و هم‌چنین کسانی که علاقه داشتید چنان نقشی برای‌تان بازی کنند و هر رابطه دیگری که داشتید و دوست دارید بعد از گذشت این همه سال افشا شود(!)‌ و … !)‌ (اختیاری) و هر اطلاعات دیگری که گمان می‌برید می‌تواند به کار آید.

3-این اطلاعات را به Mavaraian@Yahoo.com‌ ارسال کنید.

پس از گردآوری تعداد کافی‌ای از IDها، این اطلاعات را برای‌تان ارسال می‌کنیم (به طور خاص، چهار مورد اول را). علاوه بر این، مفید خواهد بود که قرارها و …ی ماورایی از این پس از طریق این ID انجام شود.
لازم به ذکر است که اطلاعاتی که برای ما می‌فرستید در اختیار همه قرار داده می‌شود مگر این‌که به صراحت عنوان کنید که مایل به خصوصی بودن آن‌ها هستید (مثلا ممکن است دوست داشته باشید که فقط من این اطلاعات را بدانم چون لابد خیلی دوست‌ام دارید!)

جاری باشید،
سولوژن
پرهام

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *