در جستجوي صمد

در جستجوي صمد

صمد دوست کاوه –يکي از دوستان خوب من- است.
صمد کيست؟! نمي‌شناسم‌اش، ولي کاوه مي‌گويد شخصيت عجيبي دارد. همين بس که او قبلا خودکشي‌ي ناموفقي داشته است و هميشه از خودکشي صحبت مي‌کرده. دوستان‌اش مي‌دانستند که نبايد به حرف‌هاي او اهميت بدهند و با او درباره‌ي خودکشي صحبت کنند چون در آن صورت ممکن است چون آتش‌فشاني باز فعال شود. آتش‌فشان، هم‌اينک، فعال شده است. او با دختر ناشناسي در Orkut دوست شده و با او درباره‌ي چنين موضوعي حرف زده بود. دختر به او گفته “خب، اگر خيلي ناراحتي برو خودت رو بکش” و صمد از آن پس ناپديد شده است. دوستان او روزهاست همه جا به دنبال اويند: بيمارستان‌ها، پزشکي‌ قانوني، هتل‌هاي جزيره‌ي کيش، زير پل‌ها و حتي قله‌ي دماوند. آخر صمد همه جا را پر کرده است از نشانه. او از دماوند صحبت کرده، و از کيش رفتن و از خيلي چيزهاي ديگر. اکنون براي دوستان و خانواده‌اش چيزي نمانده جز همين نشانه‌ها. شما او را نديده‌ايد؟ شمايي که اخير به دماوند رفته‌ايد (جبهه‌ي جنوبي که گويا او بيش‌تر با آن آشنا بوده است)، خبري از او نداريد؟
صمد دوست کاوه –يکي از دوستان خوب من- آدم عجيبي است. او چند روزست که ناپديد شده و قرارست خودکشي کند.

[به آدرس داده شده سر بزنيد تا بيش‌تر در جريان باشيد. با اين‌که احتمال‌اش خيلي کم است، اما شايد بتوانيد کمک کنيد. اين خبر را به بقيه‌ي دوستان‌تان هم بدهيد و در وبلاگ‌هاي‌تان اطلاع‌رساني کنيد.]
[ديگر لازم نيست بگرديد و به بقيه خبر دهيد.]

4 thoughts on “در جستجوي صمد

  1. oon pesari ke bakhater harfe mojoode moanas in karo karde layaghe mard boodan va zende boodan nist.
    har torish beshe aslan mohem nist

  2. هر کسي آنقدر لايق زندگي کردن است که من و شما هستيم!
    چطور به خودت حق مي‌دهي که بگويي که کسي لايق زندگي هست يا نيست!

  3. نمی دانم چرا این عادت از سرمان نمی افتد که همه چیز را با هم قاطی نکنیم!…این جا چه جای صحبت از”مرد بودن” بود؟ … در ضمن آینده بهترین گواه است! خواهیم دید!

Comments are closed.

Comments are closed.