دعاي ويکي

دعاي ويکي

بياييد دعا کنيم دو سال بعد،‌ ويکي و ويکي‌نويسي داراي پدرخوانده و قيم نباشد. خداوندا! ما را از ابوالويکي به دور نگاه دار!

9 thoughts on “دعاي ويکي

  1. من امروز به طور اتفاقي با پارس‌آنلاين به اينترنت وصل شدم و بعد از وارد کردن آدرس سايت تو پيغام داد که اين سايت فيلتر شده! البته sologen.com هم فيلتر شده بود که هيچ ربطي به تو نداره. لابد توي اين کلمه چيزي پيدا کردند که بايد فيلتر بشه! البته من فرم اشتباه در فيلترينگ را براي سايت تو سابميت‌کردم اما نمي‌فهمم چرا بايد فيلتر بشي!

  2. گويا سايتِ من به شدت فيلتر شده است. حداقل سه ISPي مختلف نمي‌توانند بازش کنند (پارس آنلاين، آفتاب و افق‌نت). لطفا اگر شما هم با ديدن اين‌جا مشکل داريد براي‌ام کامنت بگذاريد و بگوييد با کدام ISP اين‌جا را مشاهده مي‌کنيد (البته طبيعي است که مثلا وقتي از فيلترشکن استفاده کرده‌ايد مي‌توانيد چنين کاري بکنيد).

  3. چه چیزها که نمی‏شنوی و نمی‏بینی! فیلتر شده‏ای؟!
    یک کم زیادی عجیب است. به هر حال من که چنین مشکلی ندارم. تو تنها کاری که باید انجام دهی این است که کسی را که دستور داده وبلاگ ِ تو را فیلتر کنند پیدا کنی. بقیه‏اش با ما… تو فقط اسم بده. آدرس رو هم خودمون پیدا می‏کنیم;)

  4. ba filter-shekan umadam!enghadr sefto sakhte ke ba filter-shekanaie mamooli javab nemide!ama be lotfe pooya hala dige mishe umad inja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *