فيلترينگ جديد؟

فيلترينگ جديد؟

به نظر مي‌رسد فيلترينگ باز هم سخت‌گيرتر شده است. من از Behbod استفاده مي‌کنم و blogrolling از صبح امروز ديگر قابل استفاده نيست. مي‌دانم ISPهاي ديگري هم وجود دارند که اين‌گونه فيلتر کرده باشند. ISPي شما چه؟

10 thoughts on “فيلترينگ جديد؟

  1. من از سپنتااستفاده می کنم.الآن نگاه کردم دیدم واسه من هم فیلتر شده:( باید یه راه حلی بیندیشیم

  2. نکته جالب‌اش اين است که افق فقط صفحه پينگ کردن را فيلتر کرده! و Home بلاگ‌رولينگ را مي‌شود ديد!

  3. بله دیگه ! منم الان با داتک رفتم دیدم فیلتره ! بعدشم با یه کارت دیگه که باز هم فیلتر بود ! حالا نمیدونم کدوم وبلاگا آپدیت شده ! یعنی همینجوری شانسکی میرم ببینم کدوما آپدیت شده ! البته اونایی که با پی اچ پی یه بلاهایی سر بلاگرولینگاشون آوردن درست کار میکنن ! مثل راز !

  4. کاوش هم همين طور. کاونترم هم فيلتر شده. از قرار معلوم به آی-اس-پی‏ها ربطی ندارد و مخابرات یا یک مرکز به طور کلی با همه سر و کار دارد.

  5. نمي‌گويم فيلترينگ به خودي‌ي خود بد است، اما اين وضع فيلتريگ تبعيض‌آميز است و چون در نظام ارزشي‌ي ما اکثرا همه با هم کم‌ارزش‌اند، و در اين فيلترينگ جديد خارج‌نشينان مي‌توانند پينگ کنند (پس ارزش‌شان بيش‌تر مي‌شود) و ما نمي‌توانيم،‌ پس يا بايد ما را آزاد کنند و يا بايد آن‌ها را هم نگذارند پينگ کنند.
    پس شعار ما: آزادي پينگ براي ايرانيان يا تعطيلي‌ي بدون قيد و شرط اينترنت در دنيا

  6. به صالح: متاسفانه فیلترشکنِ خاص‌ای سراغ ندارم. فکر کنم یک جستجویی بکنید با گوگل، بتوانید وبلاگ‌هایی را بیابید که فیلترشکن معرفی می‌کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *