حمایت از ویکی‌پدیا

حمایت از ویکی‌پدیا

Wikipedia Affiliate Button

گاهی آدم ممکن است زورش بیاید بابت چیزهای در ظاهر مجانی پول بدهد، اما اگر حساب کتاب‌ای با خودش بکند می‌بیند ارزش چیزی چون ویکی‌پدیا در زندگی‌اش خیلی بیش از دو سه ساندویچ مزخرف و بی‌مزه‌ی Subway است.

6 thoughts on “حمایت از ویکی‌پدیا

 1. ما عادت به حمایت از چیزهای رایگان یا کم قیمت را نداریم. تازگی ها به این نتیجه رسیده ام که اصولا باید در مورد یک موضوع هزینه کرده باشیم تا ارزش آن برای مان مشخص شود این هزینه الزاماً پولی یا مالی نیست.
  و آن چیز الزاما شیئ یا شخص نیست, اگر بخواهم به گونه ای دیگر بگویم, ما باید برای هر چیزی هزینه کنیم تا قدرش را بدانیم. متاسفانه.
  خودم دوست ندارم این گونه باشم و تلاش هم کرده ام که نباشم. حالا چقدر موفق بوده ام. نمی دانم.
  به هر حال آماده هرگونه حمایت از ویکی پدیا هستیم.

 2. اما من ساندويچ رو ترجيح مي دم. حال چه Subway باشه چه سگ دونالد. اما خوب اگه بخايم حمايت هم كنيم كه ما كه تو ايران هستيم نمي تونيم. 🙁

 3. به بابک: مثلا چه جور هزینه‌های دیگری مورد نظرتان است؟ اما حدس می‌زنم با حرف‌تان موافق باشم. هزینه نکرده باشیم، قدر نمی‌داریم!

  به بوگی: بله، کاملا درک می‌کنم. به نظرم دلیلی ندارد که کسانی که در ایران هستند از ساندویچ‌شان بزنند. هیچ دلیلی هم که نداشته باشد، نقل و انتقال پول از ایران به خارج دردسر دارد. اما برای خارج‌نشینان(!) معمولا مشکل زیادی وجود ندارد.

 4. جناب سولوژن. نمی دونم چرا برای حمایت از ویکی باید ساندویچ های خوشمزه سابوی رو نخورد (اونم دو سه تا 🙂 ). هم به ویکی کمک می کنیم هم سابوی می خوریم. (تا بینا شود هر آنکه نتواند دید)

 5. به بابک:‌ آها، بله!
  به مهرداد:‌اگر می‌شود هم این را خورد و هم به آن یکی کمک کرد، چرا که نه!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *