حریم خصوصی

حریم خصوصی

این طرف میز نشسته بود و روبروی‌اش هم قاب عکس خاتم‌کاری‌شده‌ای را گذاشته بود. جلوی‌اش بشقاب خالی‌ی غذا بود که ته‌مانده‌هایی نیز ته‌اش مانده بود، آن طرف هم یک لیوان نصفه نیمه‌ی آب کنار عکس.

یکی دو دقیقه از غذاخوردن نگذشته بود که شروع کرد کمی این طرف و آن طرف را نگاه کردن و بعد مستقیم به عکس زل زد و ناگهان به پیش خم شد و دست‌اش را دراز کرده و قاب را سریع نیم دور چرخاند. دوباره به عقب بازگشت، به صندلی تکیه داد و با خیال راحت انگشت‌اش را کرد توی دهان و با ناخن تکه غذایی را از بین دو دندان‌اش کشید بیرون.

مک‌مک‌ای زد و مطمئن که شد هیچ تکه‌ای جایی بین دندان‌ها گیر نکرده است، انگشت‌اش را با حوصله با دستمال‌ای پاک کرد، دوباره رو به جلو خم شد و قاب را به حال اول برگرداند و در همین بین لبخند گل و گشادی زد و گفت «مرا ببخشید یک دقیقه نبودم!».

15 thoughts on “حریم خصوصی

 1. قاب عکس را به طرف خودش برگرداند؟

  اگه اینطوری پس توی قاب چیز خوردنی‌ای یا خوش‌مزه‌ای بوده… دسری چیزی…

 2. اگه اونطرف چرخاند پس توی قاب یک خانمی توش بوده که همیشه می‌گفته دست‌ات را جلوی غریبه توی دهن‌ات نکن غذا در بیار!

 3. به بوگی: (;

  به روزبه: (:

  به رامین: چون نوشته بود که اول به عکس زل زد بعد آن را چرخاند، پس همان دومی که می‌گویی به حقیقت نزدیک‌تر است!!!

 4. مگه عكس نمي تونه عكس يه چيز خوردني يا خوشمزه باشه؟اصلا يه اينه مي تونه تو يه قاب عكس جا گرفته باشه.وقتي به اون سمت بود عكس خانم روبرو افتاده بود توش.وقتي برگردوند هم عكس خودش.خنده

 5. به تبسم: خوش‌بختانه راه‌های تفسیر باز است. (: شاید همین باشد که می‌گویید.

  به رامین: در همان راستای گفته‌ی رییس جمهور مردمی: «من مهندسم و می‌تونم هندسه‌بازی کنم. زاویه‌ها رو درست در می‌آرم و … !».
  البته بگذریم از این‌که اگر کس‌ای به‌ام بگوید مهندس نه تنها هیچ شعف‌ای در من ایجاد نمی‌شود، بلکه یکمی هم به‌ام برمی‌خورد.

 6. مقصود دل عاشق شیدا همه او دان / مطلوب دل وامق و عذرا همه او دان *** بینایی هر دیده ی بینا همه او بین / زیبایی هر چهره ی زیبا همه او دان *** یاره ده محنت زده مشناس جز او کس / در دیده ی هر دلشده پیدا همه او دان == عراقی همدانی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *