6 thoughts on “در پیش‌گاه ملت

 1. جناب سولوژن، با اين كه هميشه مخالف برخوردهاي احساسي بودم و هستم، با اين كه حدس مي زدم كه نتايج اين انتخابات به شكل واقعي اعلام نشه (هر چند كه هرگز اعلام نتايج به اين شكل رو پيش بيني نمي كردم)، با اين حال من اصلن از خودم شرمنده نيستم كه چرا رفتم و راي دادم و اين كه چرا خيلي از اطرافيانم رو ترغيب به راي دادن كردم. براي شما هم عذرخواهي هيچ دليلي نداره. آينده نشان خواهد داد.

 2. جونای گلی که رای دادن دقت داشته باشن که نباید قصه بخورن. اگر کاندیدای محترمی که شاهد تقلب بوده نتونه از عهده افشاگری بربیاد همون بهتر که بالا نره چون اگر بره بلایی مثل خاتمی بیچاره سرش می‌اد و نمیتونه در مقابل این همه دزد بربیاد. ولی اگر تونست هر چقدر هم کار از کار گذشته باشه باز هم مطمئن باشید زمینه رو برای ریشه کنی فساد از پایش که تو رهبری و … است در زمان نه چندان بلندی آماده می‌کنه. همه تحولات نیازمند صبر است…
  ببخشید بی ربط بود عزیزم!

 3. این که این انتخابات مهندسی شده بود رو منم قبول دارم ولی به نظرم نباید از نظر دور داشت که طیف وسیعی نزدیک به اکثریت جامعه در روستا ها ، شهرهای کو چک و حاشیه ها واقعا به احمدی‌نژاد رای دادن (به گزارش‌های خبر گزاری‌های خارجی از شهرهای کوچک و روستاها توجه کنید فقط صحبت از احمدی‌نژاده) مردم محروم روستاها و مناطق دور افتاده چه می‌دونن احمدی‌نژاد چه دروغ گوی بزرگیه . کجا خبر دارن که چه بلایی سر اقتصاد ایران آورده. اصلا فکر نمی‌کنن مردم دنیای آزاد در مورد ایران چی فکر می‌کنن. این قدر فشار اقتصادی روشون هست که اصلا فرصت فکر کردن به این چیزا رو ندارن. بیچاره ها وقتی احمدی نژاد می‌یاد و پشت قبض أب و برقشون رو امضا می‌کنه انگار دنیا رو بهشون دادن. به نظر من این تقلب واقعی در انتخاباته که حکومت با استفاده از رانت نفت رای مردم رو می‌خره و اضحه که شرکت در انتخاباتی که پیشاپیش درش تقلب شده معنایی نداره.

 4. من فکر نمیکنم هیچکس (تحریمی، و غیر تحریمی) انتظار این همه وقاحت و دروغ را داشت. منتظر تقلب بودم اما نه اینطور آشکار و وقیحانه. این واقعن دیگر آخرشه. من الان بیست ساعتی است مانده ام که دیگر از اینجا بایستی کدام جهت را انتخاب بکنیم.

 5. کاش این همه خشونت رو نمی دیدم. انقدر تو این دو روزه صحنه های وحشتناک دیدم و نگران دست و پای شکسته ی دوستام بودم که انگار نه انگار که 4 روز پیش با یه امید بی نهایت به آینده داشتم تو خیابونا جیغ می کشیدم:((((

 6. قشقرق با تو موافقم
  اما رای موسوی فقط برگه ای بود که روی آن نوشتیم : نه
  خیالش کن با تقلب20 بگیری/ بچه تنبلهای ازهمه جا بی خبرهای کلاس برایت هورا بکشند
  و بچه زرنگ ها که می دانند چه خبر است / آن گوشه می ایستند و عاقل اندر سفیه ورندازت می کنند
  خیلی مهم است که تو نمی توانی عاقل اندر سفیه به آنها نگاه کنی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *