آن‌چه بر شیر گذشت

آن‌چه بر شیر گذشت

شیر ریخته به پاتیل باز نمیگردد، به احترام‌اش: دو دقیقه پهنای باندتان را درست استفاده کنید و چشم از نامحرم برگیرید و خدا را شکر کنید که خواننده‌ی ضدخاطرات‌اید و نه وبلاگ هم‌سایه.

(چهار لیتر بود مردم، چهار لیتر شیر گاو مرغوب کم‌چربی (و نه، و بله، مرغوب به گاو باز می‌گردد و کم‌چربی به شیر – چه سوال‌هایی از من می‌پرسید، پس وبلاگ بغلی چه کاره است؟!))

5 thoughts on “آن‌چه بر شیر گذشت

 1. پس هم‌چنان در کار چهار ليتری هستید. سوال‌ای که اين جا پيش می‌آيد اين است که آيا شير تنها يک گاو بوده که آن وقت آن گاو مرغوب بوده باشد يا نه.
  از نظر تئوری امکان دارد که شیر تنها يک گاو بوده باشد. چون يک گاو معمولی روزانه ۹۰ ليوان شير می‌دهد. با احتساب ليوان‌ای ۲۰۰ سی‌سی، می‌شود ۱۸ ليتر که حتی ممکن است شما چهار بطری چهار ليتری شير بخريد و همه از آن يک گاو و آن هم مرغوب باشد. اما در عمل چه؟ نکند شير گاو نامرغوب را با شير گاو مرغوب در هم‌آميزند؟ قيام کنيم حضرت آقا… قيام کنيم.

  منبع

 2. عجب خب کمتر دم کوچه اینترنت بشینید خاله بازی را هم کوتاه کنید فردا غذاتان می سوزد پس فردا کامپیوترتان را باد می برد

 3. اگر اینجا بودید / دوستان خدمتتان عرض می کردند وب لاگ بغلی همون دشمنه !

 4. به لرد شارلون: ای بزرگ‌وار! شما نگران نباشید که این گاوها دست‌چین شده هستند و تا روزی چهار بطری پر نکنند، صاحب ایشان خِرشان را -یا حالا معادل گاوی‌اش را- ول نخواهد کرد.

  پاسپارس: چرا نشود؟ گاو است، گیاه کانولا که نیست به هدف روغن‌زایی طراحی شده باشد. گیریم حالا کمی هم چرب بود، چربی‌اش را می‌گیرند خب!

  به zero: یک‌هو بگویید لابد پس‌فردای‌اش هم زن‌ام می‌دهند دیگر!!!

  به رها: همین هم هست! وبلاگ بغلی، از آن دشمن نااهل است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *