حدیث روز: پنگلیش‌نویسی

حدیث روز: پنگلیش‌نویسی

در حدیث آمده است که «پروردگار متعال بهشتیانی را که در این دنیا پنگلیش‌نویس بوده‌اند حوریانی پاداش دهد با پوست‌ای از کاغذ سمباده».
هم‌چنین پرسیده شد که حکم نسوان چیست که بیش‌تر ایشان از حوری بی‌نیازند. پاسخ آمد که هان آگاه باشید که «غلمان‌های پنگلیش‌نویسان ته ریش دو روزه دارند».

تکمیلی: این دو نوشته را نیز بخوانید: Sale No Mobaraak و غلط‌نویسی هنر نیست!

18 thoughts on “حدیث روز: پنگلیش‌نویسی

 1. اِ به نظر من این حدیث جعلیه چون عدالت رعایت نشده و به نفع خانوما گفته شده ! آخه حوری پوست سمباده ای کجا و ته ریش دو روزه کجا؟یعنی ته ریش دو روزه اینقدر آزار دهنده هست؟؟نه ، برا من که نیست.یعنی با خیال راحت بشینم پینگلیش بنویسم دیگه!! (خنده)

 2. به روزبه دانشور: اسپاگتی یاورت!

  به تبسم: جعلی؟! استغفرالله! اگر مشکل‌ای نیست که با خیال راحت پنگلیش بنویسید! در ضمن امیدوارم ریش دو-روزه‌ای نصیب‌تان شود (اگر تا به حال نشده). آمین!

 3. یه مساله ی دیگه این که یه حدیثی هست یا تو قرآن اومده نمی دونم ولی گفته شده که قلیل اند تعداد اون السابقونی که قراره بروند بهشت! این حدیث هم که مال بهشتیانه ! پس شامل حال ما نمیشه!تکلیف جهنمیان پنگلیش نویس رو هم معلوم کنین پس بی زحمت!

 4. آیا می‌دانید پنگلیش نویسی یکی از روش‌های مخفی فراماسونری برای از بین بردن فرهنگ ایرانی و قلقک دادن روح کوروش بزرگ است. اگر به حروف پنگلیش دقت کنید به جای حروف دایره‌ای فارسی از حروف مثلثی لاتین استفاده می‌شود که نشان دهنده هرم و نماد فراماسونراهای ملعون است. صهیونیسم هم البته دست دارد ولی دست‌اش را درست حسابی پیدا نمی‌کنم.

 5. به محمد خواجه‌پور: دقیقا همین‌طور است که شما می‌فرمایید! (;

 6. سالم من عاشق این حدیث های روزتونم ..حقا که در حد یک پاپ مینیوسین .

 7. مرسی!خیلی تخصصی بود D :
  “غلمان” !! چه مفسده‌خونه‌ای هم بشود این مدینه‌ی فاضله، بهشت!
  در مورد حدیث نیز موافقم که فارسی یا همان نسخه‌ی عربیِ پارسی را دیگر پنگلیش ننویسیم و نخوانیم اقلاً.

 8. اگه هر چه در بهشت می گذره نعمته .اونوقت نعمت بد هم داریم؟؟مگه نعمت نباید موجب آسایش و راحتی بشه .خب بازم که طبق تعاریف در تضاده با حدیث که.اصلا آقا جان تا اعتراف نکنی به جعلی بودنش من همچنان گیر خواهم داد.(خنده)

 9. اوه اوه اگه اینو زودتر دیده بودم که اصلا باهات حرف نمی زدم! تازشم همه می دونن ته ریش دو روزه خیلی هم سکسیه!

 10. به Toranjoon: روز قیامت مشخص می‌شه!
  به نگار: هممم … ! ته‌ریش شش ماهه چطور؟!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *