حدیث روز: حبل الورید

حدیث روز: حبل الورید

که ترجمه‌ای است از بخش‌ای از آیه زیر(*):
«و لَقَدْ خَلَقَ مُحَرِّک البَحْث وَ یَعْلَمُ مَا تُوَسْوِسُ بِهِ نَفْسُهُ وَ جوجل أَقْرَبُ إِلَيْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرِيدِ» – سوره گ

(*): برداشت از آیه ۱۶ سوره ق. لطفا خیلی جدی نگیرید! این آیه از قرآن نیست. بدیهی است که من قصد توهین به هیچ مذهب‌ای را ندارم. در ضمن هیچ گارانتی‌ی الهی‌ای هم وجود ندارد که توجه‌کردن به محتوای این آیه/حدیث باعث خوش‌بختی‌ی شما در این دنیا و به طور خاص آن دنیا بشود.

4 thoughts on “حدیث روز: حبل الورید

 1. دوستانه بهت توصیه میکنم سر به سر دین و اعتقادات نذاری
  گارانتی ای در بین نیست که بلا ملا یه وقت سرت نیاد

 2. این کامنت‌تان را باید به عنوان تهدید بپذیرم؟
  به هر حال همان‌طور که شفاف و واضح نوشته‌ام، قصد توهین به هیچ مذهب‌ای را نداشته‌ام و ندارم. مذهبیون به‌تر است خیلی این چیزها را سخت نگیرند.

 3. برادران عرزشی ازیز توجه کنید! ضمن اعلام برائت از این پست شبهه دار و کتمان هرگونه دوستی و آشنایی با این عنصر معلوم الحال به استحضار می رسانم که شخصا داوطلب می شوم که وظیفه خطیر امر به معروف و نهی از منکر این بنده گناهکار را به عهده گرفته و با دریافت اندکی چرک کف دست (ترجیحا به دلار) در اسرع وقت ریشه این حرکات ضاله رو دراین بلاگ منحط می خشکانم!
  فقط از اون جایی که امر به معروف و نهی از منکر واجب کفایی هست بی زحمت دیگه برادرا بفرمایند بروند و به امورات یک خاطی دیگه رسیدگی بفرمایند و رسیدگی به این وبلاگ رو به اینجانب بسپارند.(پراکنده شدن حضار عصبانی چماق به دست)
  سولوژن: خواهش می کنم!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *